Qoola Qvinnor blue logo 2
img
1
Sverige 42350 Torslanda
Birgitta Lindgren Karlsson
birgitta@avitacoaching.se
073-0844217
img
2
Sverige Torstenssonsgatan 12, 114 56 Stockholm
Anna Himmerstål
info@kwoshare.com
+ 46 735047974
img
4
Sverige Kalmar
Catharina Grundström
ina.grundstrom@telia.com
070-322 77 64
img
5
Sverige Östravallgatan 28, Varberg
img
6
Carin Eriksson
hola@alivingstore.com
34 971 546 031
img
7
Sverige Annedalsvägen 9, 224 74 Lund
Annika Martinsson
annika@psykologcoach.se
073-364 07 64
img
8
Sverige 412 54 Göteborg
Katharina Johansson
3droppar@gmail.com
070-5624266
img
9
Sverige Stockholm
Anna Maria Lindell
amlindell@advancesweden.se
073-3324072
img
10
Sverige Kristianstad
Ida Pettersson
ida@agilida.se
0702-513124
img
11
Sverige Rödingsgatan 2b nb 426 58 Västra Frölunda
Gun Heed
info@akupunktoren.se
070-8190159
img
12
Sverige Örnbergsvägen 70 146 40 Tullinge
Rosemarie Maiyanne Sølvi Nielsen
allforthemusic@hotmail.com
0723066799
img
13
Sverige Telge Hälsocenter Kaplansgatan 5 151 72 Södertälje
Åsa Siwartsdotter
asavindila@gmail.com
070-3600148
img
14
Sverige Hornsgatan 137, Stockholm
Anneli Zachrisson
Anneli@alskbar.se
076-3475755
img
15
Sverige Geddeholms Gård 3, Västerås
Anneli Pettersson
anneli@amala-kamala.se
0707-18 75 50
img
16
Sverige Stockholm
Jennie Kvintåhs Eriksson
jennie@amazeme.se
img
18
Sverige Norra Obbolavägen 112 A 904 22 UMEÅ
Ann Tavelin
ann@basemedianorr.se
img
19
Ann-Sofie von Schéele
asvscheele@gmail.com
079-3495858
img
20
Anna Bystedt
anna.bystedt@dbmedia.se
0708-29 54 44
img
21
Sverige
Anna Ortmark
anna.ortmark@annao.se
46 070-755 05 93
img
22
Sverige Karlbergsvägen 87B 113 35 Stockholm
Annelie Eck Arvstrand
info@eckekonomi.se
070-7815685
img
23
Sverige Hålskogsgatan 3E 662 31 Åmål
Annica Westman
annicawellness@hotmail.com
0706808664
img
24
Sverige Krondammsvägen 23, 433 43 Partille
Helena Calmén
helena@arbetsutbildning.se
0765599735
img
25
Sverige Rorgängargatan 3, 120 68 Stockholm
img
26
Sverige Rorgängargatan 3, 120 68 Stockholm
img
27
Sverige Tuna Kyrkby 8, 611 95 Nyköping
Ann-Christin Aldrin
aca@arkovav.se
07025 26 056
img
28
Sverige Segelflygsgatan 8 12834 Skarpnäck
Stefania Fanunza
info@armonia.se
070 873 77 65
img
29
Jeanette von Kustos
vonkustos@gmail.com
+46 70422128
img
30
Sverige Lilldalsvägen 16, 144 61 RÖNNINGE, Sverige
Agneta Rebo
agnetar@asentiv.com
070-8732622
no-photo
31
Camilla Assarsson
cassarsson@yahoo.com
070-7781034
img
32
Sverige
Lena Nilsson
lena.nilsson.design@gmail.com
070-6023986
img
33
Sverige Ekgatan 23 93163 Skellefteå
Malin Östlund
art@malinostlund.com
070-3849099
img
34
Sverige 17441 Sundbyberg
Maria Gotemark Ingestedt
info@aurumbrollop.se
072-2460026
img
35
Sverige Södertälje
MariAnne Bahlenberg
marianne.bahlenberg@gmail.com
073-3807460
img
36
Sverige Drottningvägen 10 18132 Lidingö
Margareta Swartling
margareta.swartling@telia.com
0705651352
img
37
Sverige Skeppsbron 6 111 30 Stockholm
Kerstin Nyström
kerstin@balsamkonsult.se
070-7777048
img
38
Sverige 47492 Ellös
Katinka Bille
katinka@katinkabille.se
070-3548899
img
39
Sverige Bryggaregatan 19 503 38 Borås
Anna-Karin Nilsson
info@bolagskraft.se
0477-180 50
img
40
Sverige Smedbergsvägen 26, 437 32 Lindome
Charlotte Boqvist
charlotte@boniq.se
0720-162590
img
41
Sverige 273 92 Skåne Tranås
Lena Bottner
info@bottnerskommunikation.se
076-1682870
img
42
Sverige Citadellsvägen 23, Malmö
Annika Lindström Mårtensson
annika.l.m@boxofbrands.se
0725 51 52 55
img
43
Sverige Göteborg
Britta Sjöström
britta@brainbusiness.se
img
44
Sverige Granitvägen 26C 432 52 Varberg
Helena Bramfors
helena@bramfors.se
070-2745838
img
45
Sverige Norrahammar
Anna Nilsson
info@businessbloggers.se
0736177166
img
46
Sverige 253 62 Helsinborg
Annika Adolfsson
74annika.aa@gmail.com
0733242957
img
47
Sverige Kloster 308 776 98 Garpenberg
Karin Wells
karin@butterflying.today
073-390 03 71
img
48
Sverige c/o Studio 13 Styrfarten 13 417 65 Göteborg
Ann-Louise Öbom
obomsbrevlada@gmail.com
705854646
img
49
Sverige Karlgustavsgatan 2 41125 Göteborg
Åse Carlström
asecarlstrom@hotmail.com
46707338103
img
50
Sverige 155 91 Nykvarn
Camilla Carell
camcarell69@live.se
070-7782768
img
51
Sverige Sjövretsvägen 51, 14462 Rönninge
Anja Callius
anja@callius.se
0704-936783
no-photo
52

Mer info kommer inom kort. Verksamhet under uppstart.

...
img
53
Camilla Olsson Ekström
info@camillakulturpedagog.se
073 655 23 82
img
54
Sverige Hälleflundregatan 16 42658 VÄSTRA FRÖLUNDA
Maria Andersdotter
maria@caribbyshoes.com
070-5221099
img
55
Sverige Ystad
Carina Månsson
info@bliberord.com
46734146666
img
57
Sverige Hyssna
Malin Johansson
malin@carpus.se
070-3901431
img
58
Sverige Signalistgatan 6, Västerås
Sandra Castagna Holmer
sandra@casaeconomia.se
0767909696
img
59
Sverige Slottsgatan 33, 211 33 Malmö
Ann-Cathrin Lindskog
ann-cathrin.lindskog@casinocosmopol.se
010-1202011
img
60
Sverige Simrishamn
Cecilia Granquist Dahmén
info@ceciliagranquist.se
0703738805


Kontakt

Siv Thuresdotter
grundare/vd
Qoola Qvinnor Business  - affärsnätverk i Sverige och Spanien
Firma Qoola Qvinnor Business/godkänd för F-skatt
tel: 0702-919648
siv@qoolaqvinnor.se
Göteborg, Sverige

Qoola Qvinnor Business är ett av Sveriges största affärsnätverk, vi samverkar via digitala mötesplatser och event. Möt oss på sociala webben: